Ciekawe strony

Akty normatywne

Wyróżnienie dla Gminy Rymań w konkursie „PIT przez Internet” Drukuj Email

IMG 0156 250px

W bieżącym roku Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie przeprowadziła akcję wspierającą edukacje pod katem elektronicznych rozliczeń podatkowych.

W gminach, które przystąpiły do współpracy,  promowane były wszelkie rozwiązania ułatwiające elektroniczne rozliczenie. Wszystkie gminy mogły liczyć na ścisłą współpracę z urzędami skarbowymi w organizacji przedsięwzięć promujących tą akcję.

Na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz na tablicach ogłoszeń w Gminie przedstawialiśmy materiały dotyczące akcji „szybki PIT”.

Podsumowanie całego przedsięwzięcia nastąpiło czerwcu br.  i tu ogromna niespodzianka. 58% zeznań podatkowych z Gminy Rymań przekazano drogą elektroniczna co dało nam 6 miejsce. Należy podkreślić, że jesteśmy jedyną gmina w powiecie kołobrzeskim, która uzyskała wyróżnienie.

W  sierpniu br. Wójt Gminy p. Mirosław Terlecki i Sekretarz Gminy Krystyna Golik odebraliz rąk Naczelnika Urzędu Skarbowego w Kołobrzegu p. Andrzeja Zielińskiego wyróżnienie za udział w konkursie oraz  ufundowane książki, które przekazano dla bibliotek publicznej.

Trzeba powiedzieć, że osiągnięty sukces jest przede wszystkim zasługą mieszkańców Naszej Gminy.

Dziękujemy.

IMG 0156 550

IMG 0158 550

Wyroznienie KAS

Podziekowanie IAS 550px

 

Ostrzeżenia Meteo

Video

Serwis Mapowy

Szybki PIT

Kącik Przedsiębiorcy

Linki