Ogłoszenia ARiMR
Ułatwianie startu młodym rolnikom Drukuj Email
ARiMr_logo_male_131x107

ARiMR napis_logo

Kierownik Biura Powiatu Kołobrzeskiego z siedzibą w Siemyślu informuje, iż nabór wniosków o przyznanie pomocy z działania "Ułatwianie startu młodym rolnikom"

odbędzie się w dniach od 26 kwietnia do 24 czerwca 2011r.

Termin ten ogłosił Tomasz Kołodziej, Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za pośrednictwem portalu internetowego Agencji oraz dziennika o zasięgu ogólnopolskim. Szacuje się, że "młodych rolników" zainteresowanych otrzymaniem pomocy w tegorocznym naborze będzie, podobnie jak w ubiegłym roku, bardzo wielu. Tym bardziej jest to prawdopodobne, że nowe rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, określające tegoroczne zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach działania "Ułatwianie startu młodym rolnikom", wprowadza bardzo korzystne zmiany dla rolników.

Czytaj całość ...
 
Zakaz wypalania traw Drukuj Email
ARiMr_logo_male_131x107

ARiMR napis_logo

ARiMR przypomina, że wypalanie traw przez rolników jest zabronione i grożą za to sankcje finansowe

 

Kierownik Biura Powiatu Kołobrzeskiego ARiMR przypomina, że wypalanie traw jest zabronione i oprócz innych kar np. nakładanych przez policję, w wypadku rolników przewidziane są konsekwencje finansowe ze strony Agencji.

Czytaj całość ...
 
Nabór wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich 2011 Drukuj Email
ARiMr_logo_male_131x107

ARiMR napis_logo

Od 15 marca Biuro Powiatu Kołobrzeskiego ARiMR

przyjmuje wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich,
ONW i rolnośrodowiskowych za 2011 r.


Wniosek o przyznanie płatności rolnicy mogą złożyć od 15 marca do 16 maja br. Podobnie jak w latach ubiegłych dopuszczalne jest także złożenie wniosku w terminie 25 dni kalendarzowych po tym terminie czyli do 10 czerwca w takim wypadku za każdy dzień opóźnienia należna rolnikowi dopłata będzie pomniejszana o 1 procent.

Czytaj całość ...
 
Konkurs na logo internetowego serwisu filmowego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Drukuj Email

Konkurs_na_logo_KSOWSzanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi ogłasza konkurs na logo internetowego serwisu filmowego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich pod nazwą KSOW.TV. Za pomocą KSOW.TV rozpowszechniane będą filmy edukacyjne promujące dobre praktyki. Wybrane logo będzie wykorzystywane do identyfikacji wizualnej KSOW.TV.

 

Czytaj całość ...
 
Konkurs Polska Wieś - III edycja Drukuj Email

logo_konkursu_wies

III edycja konkursu
na prace dotyczące polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich
„Polska Wieś – dziedzictwo i przyszłość”

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłasza III edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO.
Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

Więcej informacji w plikach PDF (do otwarcia plików należy użyć programu Adobe Reader):
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 9

Video

Serwis Mapowy

Kącik Przedsiębiorcy

Linki

Dorzecze Parsęty MOBILE