Ogłoszenia ARiMR
Nabór wniosków „Modernizacja gospodarstw rolnych" Drukuj Email

logo ARiMR 100

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Andrzej Gross, informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Modernizacja gospodarstw rolnych".

 

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 121 "Modernizacja gospodarstw rolnych" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w terminie od dnia 27 marca 2013 r. do dnia 23 kwietnia 2013 r. na operacje realizowane w województwach: lubelskim, lubuskim, łódzkim, małopolskim, opolskim, pomorskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim.

Czytaj całość ...
 
Od 15 marca br. rusza nabór wniosków Drukuj Email
ARiMr_logo_male_131x107

ARiMR napis_logo

Od 15 marca br. rusza nabór wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich, wsparcia ONW i płatności rolnośrodowiskowych za 2012r.

 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa od 15 marca do 15 maja br. będzie przyjmowała wnioski o przyznanie pomocy w ramach systemów wsparcia bezpośredniego, pomocy finansowej z tytułu wspierania gospodarowania na obszarach górskich i  innych obszarach o niekorzystnych warunkach gospodarowania (płatność ONW) oraz o przyznanie płatności z "Programu rolnośrodowiskowego" w ramach PROW 2007-2013.

Czytaj całość ...
 
Nabór wniosków "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" Drukuj Email

ARiMr_logo_male_131x107ARiMR napis_logo 

27 września br. rusza nabór wniosków o wsparcie z działania "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej"."

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuję, że od 27 września rozpocznie się nabór wniosków o wsparcie z działania "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej". Pomoc z tego działania finansowana jest ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

O przyznanie pomocy mogą starać się rolnicy, ich współmałżonkowie i domownicy, którzy chcą prowadzić działalność niezwiązaną z rolnictwem. Tegoroczny nabór wniosków o przyznanie takiej pomocy jest specyficzny, ponieważ podzielony został na dwa etapy.

Czytaj całość ...
 
Nabór wniosków "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" Drukuj Email

ARiMr_logo_male_131x107ARiMR napis_logo 

"Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw"–  nabór wniosków od 26 września do 7 października 2011 r.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa od 26 września do 7 października 2011 r. będzie przyjmowała wnioski o przyznanie pomocy w ramach działania "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw", które finansowane jest ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013. Na takie wsparcie przeznaczono w tegorocznym naborze ponad 2,5 miliarda zł.

Czytaj całość ...
 
Nabór wniosków na zalesianie Drukuj Email

ARiMr_logo_male_131x107ARiMR napis_logoZalesienia

Od 1 czerwca ARiMR przyjmuje wnioski o pomoc na zalesianie

1 czerwca ruszył nabór wniosków o przyznanie pomocy z działania "Zalesianie gruntów rolnych i zalesianie gruntów innych niż rolne" finansowanego z PROW 2007 - 2013. Wnioski można składać w biurze powiatu kołobrzeskiego ARiMR z siedzibą w Siemyślu do 1 sierpnia br.

Rolnicy zainteresowani ubieganiem się o wsparcie finansowe z działania "Zalesianie gruntów rolnych i zalesianie gruntów innych niż rolne", jeszcze przed złożeniem wniosku o pomoc, powinni posiadać Plan zalesienia sporządzony przez nadleśniczego. Plan powinien zawierać wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia uprawy leśnej.

Czytaj całość ...
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 12

Video

Serwis Mapowy

Szybki PIT

Kącik Przedsiębiorcy

Linki

Dorzecze Parsęty MOBILE