Ogłoszenia ARiMR
Konkurs Polska Wieś - III edycja Drukuj Email

logo_konkursu_wies

III edycja konkursu
na prace dotyczące polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich
„Polska Wieś – dziedzictwo i przyszłość”

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłasza III edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO.
Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

Więcej informacji w plikach PDF (do otwarcia plików należy użyć programu Adobe Reader):
 
Modernizacja gospodarstw rolnych Drukuj Email
ARiMr_logo_male_131x107ARiMR napis_logo

Od 3 stycznia 2011r. Biuro Powiatu Kołobrzeskiego ARiMR będzie przyjmowało wnioski o przyznanie pomocy w ramach działania  "Modernizacja gospodarstw rolnych".

Wnioski o wsparcie modernizacji gospodarstw rolnych będzie można składać w Biurze Powiatu Kołobrzeskiego ARiMR w Siemyślu od 3 stycznia 2011r. w godz. od 7.30- 15.30

 W styczniowym naborze wniosków pierwszeństwo będą mieli rolnicy, którzy chcą inwestować w restrukturyzację prowadzonej przez siebie produkcji mleczarskiej. To właśnie oni będą mogli przez dwa pierwsze tygodnie naboru czyli od 3 do 17 stycznia 2011 r. składać wnioski o przyznanie takiej pomocy.

Czytaj całość ...
 
Nabór w ramach działania "Modernizacja gospodarstw rolnych" Drukuj Email
ARiMr_logo_male_131x107ARiMR napis_logo

Kierownik Biura Powiatu Kołobrzeskiego z siedzibą w Siemyślu
informuje, iż
3 stycznia 2011 roku planowane jest uruchomienie kolejnego naboru w ramach działania "Modernizacja gospodarstw rolnych".

Minister Marek Sawicki poinformował, 4 listopada 2010 r. na konferencji prasowej, że planuje uruchomienie naboru wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania "Modernizacja gospodarstw rolnych" 3 stycznia 2011 roku. W pierwszej kolejności wnioski przyjmowane będą od podmiotów z branży mleczarskiej. Dwa tygodnie później wnioski będą mogli składać pozostali rolnicy.

Czytaj całość ...
 
Nabór wniosków o przyznanie rent strukturalnych Drukuj Email
ARiMr_logo_male_131x107ARiMR napis_logo

Od 1do 10  września Biuro Powiatu Kołobrzeskiego ARiMR będzie przyjmowało wnioski o przyznanie "Rent strukturalnych"

Termin ten został podany do publicznej wiadomości przez Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Tomasza Kołodzieja 30 lipca, za pośrednictwem dziennika o zasięgu ogólnopolskim i regionalnym oraz na stronie internetowej ARiMR.

Rozpoczynający się 1 września br. nabór wniosków o przyznanie rent będzie ostatnim przeprowadzonym przez  Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach realizacji PROW 2007-13.
Czytaj całość ...
 
Nowe komunikaty ARiMR - sierpień 2010 Drukuj Email

ARiMr_logo_male_131x107ARiMR napis_logo

Najświeższe komunikaty ARiMR:

1. Harminogram naboru wniosków.

2. Pieniądze dla rolników prowadzących dodatkową działalność gospodarczą. 24 sierpnia rusza nabór wniosków o takie wsparcie.

3. ARiMR przypomina istotne informacje dla rolników poszkodowanych przez powodzie.

4. Od 17 sierpnia rozpoczęcie nabóru wniosków o wsparcie z działania "Ułatwianie startu młodym rolnikom".

5. Od 12 sierpnia rozpoczęcie naboru wniosków o wsparcie z działania "Zwiększenie wartości dodanej podstawowej produkcji rolnej i leśnej" z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 12

Video

Serwis Mapowy

Szybki PIT

Kącik Przedsiębiorcy

Linki

Dorzecze Parsęty MOBILE