Ciekawe strony

Akty normatywne

Ogłoszenia ARiMR
Nabór wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich 2011 Drukuj Email
ARiMr_logo_male_131x107

ARiMR napis_logo

Od 15 marca Biuro Powiatu Kołobrzeskiego ARiMR

przyjmuje wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich,
ONW i rolnośrodowiskowych za 2011 r.


Wniosek o przyznanie płatności rolnicy mogą złożyć od 15 marca do 16 maja br. Podobnie jak w latach ubiegłych dopuszczalne jest także złożenie wniosku w terminie 25 dni kalendarzowych po tym terminie czyli do 10 czerwca w takim wypadku za każdy dzień opóźnienia należna rolnikowi dopłata będzie pomniejszana o 1 procent.

Czytaj całość ...
 
Konkurs na logo internetowego serwisu filmowego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Drukuj Email

Konkurs_na_logo_KSOWSzanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi ogłasza konkurs na logo internetowego serwisu filmowego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich pod nazwą KSOW.TV. Za pomocą KSOW.TV rozpowszechniane będą filmy edukacyjne promujące dobre praktyki. Wybrane logo będzie wykorzystywane do identyfikacji wizualnej KSOW.TV.

 

Czytaj całość ...
 
Konkurs Polska Wieś - III edycja Drukuj Email

logo_konkursu_wies

III edycja konkursu
na prace dotyczące polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich
„Polska Wieś – dziedzictwo i przyszłość”

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłasza III edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO.
Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

Więcej informacji w plikach PDF (do otwarcia plików należy użyć programu Adobe Reader):
 
Modernizacja gospodarstw rolnych Drukuj Email
ARiMr_logo_male_131x107ARiMR napis_logo

Od 3 stycznia 2011r. Biuro Powiatu Kołobrzeskiego ARiMR będzie przyjmowało wnioski o przyznanie pomocy w ramach działania  "Modernizacja gospodarstw rolnych".

Wnioski o wsparcie modernizacji gospodarstw rolnych będzie można składać w Biurze Powiatu Kołobrzeskiego ARiMR w Siemyślu od 3 stycznia 2011r. w godz. od 7.30- 15.30

 W styczniowym naborze wniosków pierwszeństwo będą mieli rolnicy, którzy chcą inwestować w restrukturyzację prowadzonej przez siebie produkcji mleczarskiej. To właśnie oni będą mogli przez dwa pierwsze tygodnie naboru czyli od 3 do 17 stycznia 2011 r. składać wnioski o przyznanie takiej pomocy.

Czytaj całość ...
 
Nabór w ramach działania "Modernizacja gospodarstw rolnych" Drukuj Email
ARiMr_logo_male_131x107ARiMR napis_logo

Kierownik Biura Powiatu Kołobrzeskiego z siedzibą w Siemyślu
informuje, iż
3 stycznia 2011 roku planowane jest uruchomienie kolejnego naboru w ramach działania "Modernizacja gospodarstw rolnych".

Minister Marek Sawicki poinformował, 4 listopada 2010 r. na konferencji prasowej, że planuje uruchomienie naboru wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania "Modernizacja gospodarstw rolnych" 3 stycznia 2011 roku. W pierwszej kolejności wnioski przyjmowane będą od podmiotów z branży mleczarskiej. Dwa tygodnie później wnioski będą mogli składać pozostali rolnicy.

Czytaj całość ...
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 12

Video

Serwis Mapowy

Szybki PIT

Kącik Przedsiębiorcy

Linki

Dorzecze Parsęty MOBILE