Gospodarka Odpadami

PSZOK

Bezdomne zwierzęta

Ciekawe strony

Akty normatywne

I minął roczek Klubu Seniora Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Bany   
wtorek, 08 grudnia 2009 10:58
Malowanie_na_szkle_200x150

27 listopada tego roku, to niezwykle pamiętna data, a to dlatego, że dokładnie rok temu w tym właśnie dniu miało miejsce uroczyste otwarcie Rymańskiego Klubu Seniora. Ten rok był niezwykle emocjonujący i aktywny dla klubowiczów. Ważniejsze wydarzenia, jakie miały miejsce w pierwszym roku działalności naszego klubu to m.in.:

27.11.2008 r. - uroczyste otwarcie Klubu Seniora w Rymaniu
13.12.2008 r. - coroczne Spotkanie Wigilijne dla członków klubu oraz seniorów z Gminy Rymań
16.01.2009 r.- Bal Karnawałowy
11.02.2009 r. - Bal Karnawałowy, na który nasz Klub został zaproszony do Gościna, do tamtejszego Klubu Seniora
21.05.2009 r. - wycieczka do Ogrodu Botanicznego „HORTULUS" w Dobrzycy
03 - 06.06.2009 r. - wycieczka krajoznawcza Klubowiczów, seniorów, emerytów i rencistów z Gminy Rymań (Sandomierz, Baranów Sandomierski, Tum i okolice)


DOBRZYCA_500x375
21.05.2009 r. - wycieczka do Ogrodu Botanicznego „HORTULUS" w Dobrzycy

Ponadto klubowicze podczas cotygodniowych spotkań uczestniczyli w zajęciach plastycznych, kilkakrotnie wyjeżdżali do kina, brali udział w koncertach organizowanych w naszej gminie, spotykali się z różnymi ciekawymi ludźmi, grillowali, brali udział w zajęciach wokalnych, uczyli się malowania na szkle, a od niedawna  również czynnie uczestniczą w zajęciach z aerobiku.
KARAOKE_500x375
Karaoke w Klubie Seniora

WIGILIA_2008_500x375

13.12.2008 r. - coroczne Spotkanie Wigilijne dla członków klubu na Sali Wiejskiej w Kinowie

Działalność Klubu bardzo cieszy wszystkich pracowników GOPS, którzy sprawują pieczę nad Klubowiczami. Zachęcamy również nowe osoby do uczestniczenia w cotygodniowych zajęciach Klubu, w każdy wtorek o godz. 15:15 w Siedzibie Klubu przy ul. Koszalińskiej 18 (wejście do Sali Wiejskiej od strony podwórka).  A z okazji pierwszej rocznicy działalności Rymańskiego Klubu Seniora pragniemy złożyć wszystkim Klubowiczom serdeczne życzenia i podziękować za czynny udział w naszej idei.

Kierownik i pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Rymaniu
 

SYSTEMY dla Mieszkańców

Ostrzeżenia Meteo

Serwis Mapowy

Video

Kącik Przedsiębiorcy

Linki