Gospodarka Odpadami

PSZOK

Bezdomne zwierzęta

Ciekawe strony

Akty normatywne

Bieszczady, piękne, tajemnicze ... Drukuj Email
(4 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)
Bieszczady38_200x150

,,…jeśli więc kiedykolwiek przyjedziecie w Bieszczady i wybierzecie się na górskie szlaki, to ten nie objęty wzrokiem świat połaninowy stanie naprawdę przed Wami… Od tej pory trwać będzie w Was poprzez osobiste poznanie bezkresu górskich przestworzy. Sercem chwycicie wszystko co piękne i zabierzecie ze sobą na zawsze, bo ten subtelny świat bieszczadzkiej przyrody będzie odtąd Waszą własnością”. Stanisław Orłowski

W dniach 7-11 czerwca br. Seniorzy z gminy Rymań wyruszyli w Polskę południowo-wschodnią, krainę o czystym powietrzu, czystych, krystalicznych rzekach, pod którymi przycupnęły stare-omszałe grody.

  Podkarpacie to Bieszczady-naturalny i niepowtarzalny krajobraz gór, dzikich i pięknych. Podkarpacie to także Łańcut z zespołem pałacowym Lubomirskich i Potockich i Przemyśl –miasto wielu kultur. Miejsca warte obejrzenia, choćby Leżajsk z Bazyliką zwiastowania NMP i klasztorem bernardynów to leżajskie organy, ale także Krasiczyn, Komańcza, Cisna, Solina… Seniorzy to wszystko widzieli.

Bieszczady136_500x375

Napawać się pięknem tamtejszych krajobrazów, oddać się marzeniom i wyobraźni aby uzmysłowić sobie, jak piękny jest nasz kraj, bo nie możemy zatrzymać żadnego dnia, ale możemy go nie stracić… Seniorzy też tam byli i z całego serca zachęcają do odwiedzenia tego odległego zakątka Polski.

Bieszczady304_500x375

Bieszczady38_500x375

Bieszczady43_500x375

Bieszczady139_500x375

Więcej zdjęć w naszej foto-galerii.

 

 

SYSTEMY dla Mieszkańców

Ostrzeżenia Meteo

Serwis Mapowy

Video

Kącik Przedsiębiorcy

Linki