Gospodarka Odpadami

PSZOK

Bezdomne zwierzęta

Ciekawe strony

Akty normatywne

Jarmark Bożonarodzeniowy „Polska smakuje” w Koszalinie Drukuj Email

Już w najbliższy weekend, w dniach 16 – 18 grudnia w Galerii Emka odbędzie się, jedyny w Koszalinie Jarmark Bożonarodzeniowy, organizowany przez KOWR OT Koszalin. W programie m.in.: promocja produktów regionalnych „Polska smakuje”, kolędy,  pokazy kulinarne, warsztaty i spotkania z wyjątkowymi ludźmi.

W dniach 16 – 18 grudnia Galeria Emka zaprasza wszystkich swoich klientów na Świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy „Polska smakuje” organizowany przez KOWR OT Koszalin. Podczas wydarzenia będzie można nabyć wiele świątecznych przysmaków, ręcznie wykonanych ozdób choinkowych od Kół Gospodyń Wiejskich, a także regionalne wyroby „Polska smakuje” m.in.: naturalne wędliny, sery, wyroby cukiernicze, miody i produkty pszczele z okolicznych pasiek oraz przetwory owocowo-warzywne.

Bożonarodzeniowy Jarmark w Emce to jedyny taki jarmark jaki odbędzie się w tym roku w Koszalinie. Poza możliwością zakupu bożonarodzeniowych ozdób i przetworów będzie można posłuchać kolęd, wziąć udział w pokazach kulinarnych, warsztatach rękodzielniczych, obejrzeć pokazy taneczne i wziąć udział w spektaklu lalkowym.

Przez 3 dni nie zabraknie atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i starszych klientów. Jarmark Bożonarodzeniowy „Polska smakuje” czynny będzie od piątku do niedzieli  w godzinach 9.00 – 19.00.

Strona: https://www.polskasmakuje.pl

 JARMARK BOŻONARODZENIOWY KOSZALIN 550

JARMARK BOŻONARODZENIOWY KOSZALIN PLAN 550

 

 

 

 

SYSTEMY dla Mieszkańców

Ostrzeżenia Meteo

Serwis Mapowy

Video

Kącik Przedsiębiorcy

Linki