Gospodarka Odpadami

PSZOK

Bezdomne zwierzęta

Ciekawe strony

Akty normatywne

Dzień Dziecka - 04.06.2023 r. Drukuj Email

Dzien Dziecka 04.06.2023 5 250pxGMINNY DZIEŃ DZIECKA W RYMANIU

Niedziela, 4 czerwca 2023 roku dla milusińskich Gminy Rymań okazała się szczególnym dniem. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka na Stadionie Sportowym w Rymaniu odbył się Piknik Rodzinny dla całej społeczności. Organizatorzy: Gmina Rymań oraz Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka zadbali o bezpłatny transport autobusem, by każdy mógł przybyć i dobrze się bawić. Przy znakomitej pogodzie, letniej muzyce na najmłodszych uczestników imprezy czekał szereg atrakcji. Była dmuchana zjeżdżalnia, trampoliny do podniebnych akrobacji, ścianka wspinaczkowa, przeciąganie liny, puszczanie baniek mydlanych, gry terenowe, a nawet zajęcia z ZUMBY. Oprócz sportu i rekreacji nie zapomniano o salonie piękności.

Oferta obejmowała zabiegi kosmetyczne w postaci malowania twarzy oraz fryzjerskie od najmodniejszych koloryzacji po doczepy warkoczykowe w przepięknych odcieniach. Aby humory dopisywały, na stoiskach gastronomicznych serwowano pyszne ciasta, ciasteczka, a nawet cukiereczki, słodkie napoje, watę cukrową, popcorn oraz przepyszne lody. Nie zabrakło również gorących zapiekanek i grillowanej kiełbasy. Niezawodni strażacy z OSP z Rymania udostępnili swoje pojazdy bojowe, każdy zainteresowany mógł wsiąść do wozu, porozmawiać ze strażakami lub ochłodzić się zimną bryzą z węża strażackiego.

Niezapomnianych wrażeń zapewniła foto budka oraz animator z balonikami.

Cała impreza przebiegła w milej i ciepłej atmosferze o czym świadczyły wymalowane i roześmiane buzie dzieciaków i zrelaksowanych rodziców.

 

SYSTEMY dla Mieszkańców

Ostrzeżenia Meteo

Serwis Mapowy

Video

Kącik Przedsiębiorcy

Linki