Gospodarka Odpadami

PSZOK

Bezdomne zwierzęta

Ciekawe strony

Akty normatywne

Zawody powiatowe OSP - 11.06.2023 r. Drukuj Email

zawody powiatowe OSP 11.06.2023 2 250pxPowiatowe zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP w Rymaniu

Na stadionie sportowym w Rymaniu, 11 czerwca br. odbyły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze, w których uczestniczyły wszystkie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu kołobrzeskiego.

Jak powiedział prezes zarządu powiatowego OSP Mirosław Zalewski - na tym poziomie rywalizacji, wszyscy uczestnicy podchodzili do zadań z bardzo dużym zaangażowaniem. - Zawody są niezwykle istotnym elementem wyszkolenia strażaków ochotników. W trakcie rywalizacji przygotowano konkretne zadania, które są odzwierciedleniem rzeczywistych działań bojowych - mówił Mirosław Zalewski i dodał, że dla dzieci przygotowano również tor przeszkód.

Obok zespołów seniorskich rywalizowały też drużyny młodzieżowe. Dowódca młodzieżowej drużyny pożarniczej z OSP Wrzosowo Julia Kamińska zaznaczyła, że ochotnicy do rywalizacji podchodzą bardzo poważnie. - Przed zawodami ciężko trenowaliśmy - dodała.

W otwarciu zawodów uczestniczył kołobrzeski poseł Prawa i Sprawiedliwości Czesław Hoc. - W zawodach bierze udział bardzo liczna reprezentacja powiatu kołobrzeskiego. Strażacy ochotnicy są pełni pasji i poczucia służby. Taka postawa jest godna zainteresowania i wsparcia, dlatego, jako rząd Prawa i Sprawiedliwości, tak bardzo dbamy o straż pożarną - przekazał Czesław Hoc.

Zawody zorganizowali wspólnie Zarząd Powiatowy Ochotniczych Straży Pożarnych w Kołobrzegu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu oraz Gmina Rymań.

Źródło: www.prk24.pl/ Fot. Mariusz Wolańskio

 

 

SYSTEMY dla Mieszkańców

Ostrzeżenia Meteo

Serwis Mapowy

Video

Kącik Przedsiębiorcy

Linki