Gospodarka Odpadami

PSZOK

Bezdomne zwierzęta

Ciekawe strony

Akty normatywne

Dzień Mamy 2012 Drukuj Email
Dzie_Matki_2012_022_200p

Dla mojej mamusi

W dniu 30 maja 2012 roku w sali wiejskiej w Rymaniu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki, w której licznie uczestniczyli mieszkańcy całej gminy.

Imprezę otworzył Wójt Gminy – Mirosław Terlecki, składając życzenia wszystkim mamom, dziękując jednocześnie za ciężką pracę i trud wychowawczy. Ponadto złożył życzenia również licznie zgromadzonym dzieciom, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

Dzien Matki 2012_004

Program artystyczny rozpoczęły dzieci ze Szkoły Filialnej w Starninie, prezentując inscenizację słowno muzyczną, podczas której aktywnie uczestniczyły również mamy dzieci występujących oraz cała zgromadzona publiczność. Występujące dzieci pokazały jak zwykle swój wysoki poziom artystyczny oraz ogromne zaangażowanie wszystkich pracowników szkoły, co z dumą obserwował zarówno Wójt Gminy, jak i Dyrekcja Szkoły.

Dzien Matki 2012_031

Następnie z utworem dla mam wystąpiła Daria Koperska, która już nie po raz pierwszy zaprezentowała swój urokliwy śpiew.
Dużym zainteresowaniem cieszył się występ Klubu Sportowego „VIKING” z Kołobrzegu, w tym licznej grupy  z Rymania, która ćwiczy Koreańską Sztukę Walki TAEKWONDO oraz KICKBOXING z udziałem instruktora i Mistrza Świata Amatorów w Kickboxingu w swojej kategorii, mieszkańca Rymania – Jarosława Biedunkiewicza.

Dzien Matki 2012_035

Imprezę zakończył występ Zespołu Śpiewaczego „Biadule”, który również nie po raz pierwszy pokazał bardzo dobre przygotowanie i wysoką klasę. Należy nadmienić, że zespół podczas każdego występu prezentuje zazwyczaj nowy repertuar. Występ zespołu był tak żywy, że porwał do tańca prawie wszystkie dzieci, które bawiły się niczym przy zespole dyskotekowym.

Dzien Matki 2012_019

Słowa uznania i podziękowania w imieniu organizatorów kierujemy do wszystkich występujących oraz dla uczestników uroczystości, za liczne przybycie. Podziękowania kierujemy również dla harcerzy z Drużyny Harcerskiej „KAJUGA”,  którzy wspomogli organizatorów w obsłudze uroczystości.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć


 

SYSTEMY dla Mieszkańców

Ostrzeżenia Meteo

Serwis Mapowy

Video

Kącik Przedsiębiorcy

Linki