Jak włączyć powiadomienia wywozu odpadów w aplikacji "MieszkaniecINFO"
Aby wyświetlały się na bieżąco POWIADOMIENIA z harmonogramu wywozu odpadów w aplikacji "MieszkaniecINFO" należy je włączyć w aplikacji przechodząc w:
przycisk „Więcej” na dole aplikacji > „Zarządzaj powiadomieniami” > włącz w pozycji „Wywóz odpadów”




- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!